Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona główna Aktualności Działalność Statut Władze Kontakt Członkostwo

Aktualności

PRZEDSIĘBIORCY POWODZIANOM

20-09-2010

     W związku z klęską powodzi jaka dotknęła wiele regionów Polski w bieżącym roku Wrocławska Izba Gospodarcza zainicjowała akcję pomocy pod hasłem "Przedsiębiorcy powodzianom". Celem tego projektu jest zbiórka darów rzeczowych oraz pomoc finansowa dla poszkodowanych w powodzi mieszkańców Jelcza-Laskowic i okolic.

     2 października 2010 pod patronatem Wrocławskiej Izby Gospodarczej we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Jelcz Laskowice odbędzie się impreza charytatywna, której celem będzie przekazanie darów oraz podziękowanie wszystkim przedsiębiorcom, którzy przyłączyli się i przyłączą do tej akcji. Na imprezę Izba i Urząd Miasta i Gminy zaproszą również mieszkańców. Szczytny cel imprezy okraszony zabawą będzie doskonałą okazją, by mile spędzić dzień wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.
W programie przewidziane są zabawy sportowe, konkursy, pokazy kulinarne oraz wiele innych atrakcji. W imprezie weźmie również udział Wojsko Polskie, którego wsparcia dla powodzian nie sposób przecenić. Tego dnia poszkodowani w powodzi będą mieli także możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Już dziś chcemy gorąco podziękować tym wszystkim przedsiębiorcom, którzy ofiarowali swoją pomoc i zaangażowanie okazując dużo serca. Nasza inicjatywa ma na celu połączyć jak największą liczbę firm z osobami, którym wsparcie jest niezbędne. Na pomoc oczekuje wiele rodzin, które straciły dach nad głową oraz dorobek całego życia. Wśród nich są osoby starsze, wymagające szczególnej pomocy i troski.
 
     Zapraszamy i zachęcamy więc wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do udziału w wydarzeniu "Przedsiębiorcy powodzianom".

Aktualności
Dzień Przedsiębiorcy – rozpoczęcie ...
19-10-2015


Gala Ikony Biznesu – Wrocław
15-09-2015


Ikony Biznesu
29-04-2015
Pierwsze obrady Kapituły Wroclawskich Ikon Biznesu. 17.04.2015

Kapituła Wrocławskich Ikon Biznesu
23-04-2015


Ważne! Użytkowanie Wieczyste.
22-04-2015


Ikony Biznesu
16-03-2015
Kapituła Wrocławskich Ikon Biznesu

Ikony Biznesu
13-03-2015
Ikony Biznesu w mediach

Ikony Biznesu-Wrocław
04-03-2015
Patronat Wrocławskich Ikon Biznesu

10-ta Biała Lista
14-10-2013


ZŁOTA BIAŁA LISTA
23-09-2013


Linki

Urząd Miejski WrocławiaUrząd Marszałkowski Województwa DolnośląskiegoUrząd Wojewody Dolnośląskiego
Nasze serwisy

Biala Lista WBM
Wyszukiwanie

Serwis zbudowany w oparciu o sCMS | Mapa serwisu
Strony www tworzone w oparciu o sCMS są zgodne ze standardami CSS, XHTML
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2007 Wrocławska Izba Gospodarcza
Powered by sCMS ver 1.2, http://scms.4net.pl
 
Używamy plików cookies w celu poprawnego działania naszego serwisu. W plikach cookies przechowujemy jedynie dane potrzebne do prawidłowego działania serwisu. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Informujemy, że zawsze istnieje możliwość zmiany ustawień Twojej przeglądarki.